Kunstenaars Flevoland

Krul PLANT

11-02-2026 tot 27-02-2026

Op 11 februari start de nieuwe expositie in KRUL. De leden van Kunstenaars Flevoland hebben zich laten inspireren door monstera’s, cactussen, ficussen, Dieffenbachia’s en meer van dat soort groene huisvrienden, maar ook buitengroeiers stonden model, zoals distels en struiken. Het belooft een warme tentoonstelling te worden, met een huiskamersfeer, waarbij je als bezoeker als het ware thuis komt. De expositie heet PLANT en dat woord dekt de lading. Er staan en hangen kunstwerken waarin planten de hoofdrol spelen en ook staan er echte planten. Kunst kan namelijk toch gewoon best gezellig zijn. 
Dat er veel planten komen te staan... dat hoopt de organisatie! Het is een wens waarvoor ze nog wel wat hulp nodig hebben.

Op maandagmiddag 9 februari gaan ze de expositie inrichten, en de kunstenaars hopen dat dan wat Lelystedelingen een plantje komen brengen. Lenen of geven. Dus heb je een stukje FLORA in de kamer staan dat graag een paar weken ander gezelschap wil? Ga op maandag langs KRUL met dat lieve ding. 

Op woensdagmiddag 11 februari is KRUL voor het eerst weer open voor publiek en op donderdagmiddag 12 februari, om 16:00 uur, wordt de expositie feestelijk geopend. Dan kun je kennismaken met de werken van Peter Koelman, Evelien Stor, Annette Sieger, Jan Coenen, Marianne Brooijmans, Sonja Rosing, Emily-Lara Kabos, Gonny Geurts, Michel Bongertman en Collin de Bruin. En ook dan zijn ook planten welkom. De Pokon staat klaar.

Powered by Access2.IT